TNPU1206604RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206604RAZEN00
JLCPCB Part #
C3996241
Description
-55℃~+125℃ 250mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS