RN60E2212DRSL
MFR.Part #
RN60E2212DRSL
JLCPCB Part #
C1804811
Description
-65℃~+175℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors