TNPU12064K64BZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K64BZEN00
JLCPCB Part #
C4122120
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS