M63M102KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M63M102KB40
JLCPCB Part #
C5790014
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS