TNPU12062K67BZEN00
MFR.Part #
TNPU12062K67BZEN00
JLCPCB Part #
C3990841
Description
-55℃~+125℃ 2.67kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS