CW02B7R500JS70
MFR.Part #
CW02B7R500JS70
JLCPCB Part #
C1793477
Description
-65℃~+350℃ 3.75W 7.5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors