TNPU08053K92BZEN00
MFR.Part #
TNPU08053K92BZEN00
JLCPCB Part #
C4297327
Description
-55℃~+125℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS