P0805E3240FBT
MFR.Part #
P0805E3240FBT
JLCPCB Part #
C4322116
Description
-55℃~+155℃ 200mW 324Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount