HV732ATTD2103F
MFR.Part #
HV732ATTD2103F
JLCPCB Part #
C4073754
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS