TNPU080539K2BZEN00
MFR.Part #
TNPU080539K2BZEN00
JLCPCB Part #
C4070701
Description
-55℃~+125℃ 125mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS