RN65D8R06FB14
MFR.Part #
RN65D8R06FB14
JLCPCB Part #
C3419780
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.06Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors