RNC60J2552BRRE5
MFR.Part #
RNC60J2552BRRE5
JLCPCB Part #
C3498266
Description
-65℃~+175℃ 25.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors