TNPU080520K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU080520K0AZEN00
JLCPCB Part #
C3994435
Description
-55℃~+125℃ 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS