TNPU080510K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU080510K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4101903
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS