TNPU080510K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU080510K0AZEN00
JLCPCB Part #
C2079771
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS