TNPU080510K2BZEN00
MFR.Part #
TNPU080510K2BZEN00
JLCPCB Part #
C3981162
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS