RN70D4753FBSL
MFR.Part #
RN70D4753FBSL
JLCPCB Part #
C1425162
Description
-65℃~+175℃ 475kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors