RN731JTTD6801C25
MFR.Part #
RN731JTTD6801C25
JLCPCB Part #
C3967976
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS