TNPU06031K80BZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K80BZEN00
JLCPCB Part #
C4187560
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS