ERL0711K300FKEK500
MFR.Part #
ERL0711K300FKEK500
JLCPCB Part #
C3518192
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors