TNPU06034K30BZEN00
MFR.Part #
TNPU06034K30BZEN00
JLCPCB Part #
C4171659
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS