TNPU06034K70BZEN00
MFR.Part #
TNPU06034K70BZEN00
JLCPCB Part #
C4226704
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS