TNPU06033K30BZEN00
MFR.Part #
TNPU06033K30BZEN00
JLCPCB Part #
C4176174
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS