TNPU0603158RBZEN00
MFR.Part #
TNPU0603158RBZEN00
JLCPCB Part #
C3943338
Description
-55℃~+125℃ 100mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS