ERL0520R000GKEB500
MFR.Part #
ERL0520R000GKEB500
JLCPCB Part #
C3541642
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors