RN55E1673BBSL
MFR.Part #
RN55E1673BBSL
JLCPCB Part #
C1426492
Description
-65℃~+175℃ 125mW 167kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors