TMCP1A335MTRF
MFR.Part #
TMCP1A335MTRF
JLCPCB Part #
C4981351
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 7.7Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS