TAJR224K050SNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJR224K050SNJ
JLCPCB Part #
C5975770
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 17Ω 220nF 500nA 50V ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS