TMCP0J475MTRF
MFR.Part #
TMCP0J475MTRF
JLCPCB Part #
C4986430
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 4Ω@100kHz 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS