Y002440K0000B9L
MFR.Part #
Y002440K0000B9L
JLCPCB Part #
C1486846
Description
-55℃~+125℃ 300mW 40kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS