TMCJ0J475MTRF
MFR.Part #
TMCJ0J475MTRF
JLCPCB Part #
C1953940
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 4.7uF 6.3V ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS