TACR105K025XTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACR105K025XTA
JLCPCB Part #
C6546600
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 5Ω@100kHz ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS