TLCX300K00Q
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLCX300K00Q
JLCPCB Part #
C1485451
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 300kΩ ±0.02% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS