T95D157M010CZSS
MFR.Part #
T95D157M010CZSS
JLCPCB Part #
C1964015
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 140mΩ 150uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS