RNC55J1003BRR36
MFR.Part #
RNC55J1003BRR36
JLCPCB Part #
C1813871
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors