T491X226K035ATAU50
MFR.Part #
T491X226K035ATAU50
JLCPCB Part #
C1959598
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS