D55342E07B15E0STI
MFR.Part #
D55342E07B15E0STI
Description
-65℃~+150℃ 100V 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS