T83B106K020EZZL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T83B106K020EZZL
JLCPCB Part #
C1955726
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 20V ±10% 1411 Tantalum Capacitors