20TQC8R2M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
20TQC8R2M
JLCPCB Part #
C542611
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 20V 8.2uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS