T83B105K050EZZL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T83B105K050EZZL
JLCPCB Part #
C1963064
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1uF 2Ω 50V ±10% 1411 Tantalum Capacitors