M55342K06B118BRT0
MFR.Part #
M55342K06B118BRT0
JLCPCB Part #
C4020356
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 118kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount