ERC503K1200DHEB500
MFR.Part #
ERC503K1200DHEB500
JLCPCB Part #
C3440998
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS