T55A336M004C0300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T55A336M004C0300
JLCPCB Part #
C5975084
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 300mΩ@100kHz 33uF 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS