MAL211925102E3
MFR.Part #
MAL211925102E3
JLCPCB Part #
C2166879
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 1000uF 16V 300mΩ@100Hz 8000hrs@125℃ 850mA@100Hz 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS