RN55E68R1BRE6
MFR.Part #
RN55E68R1BRE6
JLCPCB Part #
C1790853
Description
-65℃~+175℃ 125mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors