T4F33AHM3/H
MFR.Part #
T4F33AHM3/H
JLCPCB Part #
C20038303
Description
-65℃~+185℃ 1uA 28.2V 33V 400W@10/1000us 45.7V 8.8A@10/1000us TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS