PLT0603Z2552LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z2552LBTS
JLCPCB Part #
C4291087
Description
-55℃~+125℃ 150mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount