P0805Y2432BBT
MFR.Part #
P0805Y2432BBT
JLCPCB Part #
C3966324
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount