T4F39AHM3/H
MFR.Part #
T4F39AHM3/H
JLCPCB Part #
C20038304
Description
-65℃~+185℃ 1uA 33.3V 39V 400W@10/1000us 53.9V 7.4A@10/1000us TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS