T4F24AHM3/H
MFR.Part #
T4F24AHM3/H
JLCPCB Part #
C7356286
Description
-65℃~+185℃ 12A@10/1000us 1uA 20.5V 24V 33.2V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS